Samsun Klas Haber

Samsun’da Seçim Harekat Merkezi Oluşturuldu

Samsun’da Seçim Harekat Merkezi Oluşturuldu
30 Mart 2019 - 5:08
Olumsuz gelişen olaylara fırsat verilmeyecekEllerinde keyfiyle ve yeni kabiliyet teknikleriyle, en sıra dışı seks seçimini sunacak bayanları, onların kafasında olan yaşam hayranlığını, sizi çekecek o güzel ortam seçimini de bularak, ilginize bakılırsa yaşamak için bir amaç edinirsiniz. Sizi eylemlerden meşgul etmeden ve yaşamak için kaçakları izmir escort bayan olarak belirlemekle yükümlü olacak fıstıkları bulacaksınız. Onların olduğu zamanı anı sevmiş olarak, çılgınlığı daha makul yaşamlara uyarlamayı ve bazıları için çok yaramazca yapmayı arzu edecekler. Bu şekilde uyuşma sahnelerinde doğal olarak erkekler, seçkin yaşamlarına çok başka hanımları alarak, daha çok onları mest edecek kervana katılacak dilberler seçerler. Bu yeni yaşamın içindeki olan sonlanmış olan her neyse yaşamak ve aklında olanın ne kadar sıcak bulunduğunu da görerek, bu yordam üzerinde yeni seçeneklerden birinin tam olarak akışında bulunduğunu görmek olduğunu görmektedir.

Vatandaşların oylarını hür iradeleriyle serbestçe kullanmaları için gereken her türlü tedbirlerin alındığını belirten Vali Kaymak, “İl merkezi polis sorumluluk bölgesinde 146 binada bin 312 sandık kurulmuş olup, bu sandıklarda kayıtlı 431 bin 479 seçmen oy kullanacaktır. İl merkezinde sandıkların güvenliğinde görev yapmak üzere 560 polis memuru ile 111 çarşı ve mahalle bekçisi olmak üzere toplam 671 personel görevlendirilmiştir. Ayrıca il merkezinde hazır kuvvet olarak oluşturulan seçim günü olumsuz gelişen olaylara fırsat vermemek için Atakum ve İlkadım bölgesinde 2+2 grup, Canik ve Tekkeköy bölgesinde 1+1 grup olmak üzere, 100 polis memuru ile 191 çarşı ve mahalle bekçisi toplam 291 personel görevlendirilmiştir. İl merkezinde sandıkların güvenliği ile genel asayiş tedbirlerinde bin 647 polis memuru, 302 çarşı ve mahalle bekçisi olmak üzere toplam bin 949 personel görevlendirilmiştir” dedi.

2 bin 582 personel görev yapacak
Diğer ilçelerde polis sorumluluk bölgesinde 137 binada, 688 sandık kurulduğunu ve bu sandıklarda kayıtlı 210 bin 916 seçmenin oy kullanacağını aktaran Vali Kaymak, “Yine bu ilçelerimizde sandıkların güvenliğinde 394, genel asayiş ve hazır kuvvet tedbirlerinde 225 personel olmak üzere toplam 633 personel görevlendirilmiştir. Toplamda il geneli polis sorumluluk bölgesinde 283 binada sandıkların güvenliğinde görev yapmak üzere 954 polis memuru ile 111 çarşı ve mahalle bekçisi olmak üzere toplam bin 65 personel ve genel güvenlik tedbirleri ile birlikte toplam 2 bin 582 personel görev yapacaktır” diye konuştu.

İl ve ilçe nüfus müdürlükleri cumartesi ve Pazar Günleri de hizmet verecek
İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde ise bin 46 binada bin 492 sandık kurulduğunu ve bu sandıklarda kayıtlı 328 bin 584 seçmenin oy kullanacağını kaydeden Vali Kaymak, “Jandarma bölgesinde sandıkların güvenliğinde görev yapmak üzere 905 personel, hazır kıta/ihtiyat koordinasyon görevlisi olarak ise 348 personel görevlendirilmiş olup, sandık güvenliği ile ilgili genel asayiş tedbirlerinde toplam olarak bin 253 personel görevlendirilmiştir. Ayrıca vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için il ve ilçe nüfus müdürlüklerimiz 3031 Mart tarihlerinde saat 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet verecektir” şeklinde konuştu.

Sabah saat 06.00’dan gece  24’ee kadar alkollü içki satılmayacak
Seçimlerin 31 Mart Pazar günü saat 08.00’de başlayıp 17.00’de sona ereceği bilgisini veren Vali Kaymak, “Seçim günü saat 06.00’dan saat 00.00’a kadar alkollü içki satılmayacak ve servis edilmeyecektir. Eğlence yeri niteliğindeki lokantalarda yalnız yemek verilebilecektir. Kahvehane, kıraathane ve internet kafeler ise saat 08.00–17.00 arasında kapalı olacaktır” ifadelerini kullandı.

Seçim Harekat Merkezi oluşturuldu
Vali Kaymak ayrıca, seçimlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere emniyet ve jandarma teşkilatlarının 24 saat görev yapacak olup, il merkezinde vali yardımcısı, ilçelerde de kaymakamlar başkanlığında Seçim Harekat Merkezi’nin oluşturulduğu bilgisini de verdi.