Samsun Klas Haber

Aksu,”Bayramın tüm gönüllere, hanelere huzur, sadet, selamet getirmesini diliyorum’

Aksu,”Bayramın tüm gönüllere, hanelere huzur, sadet, selamet getirmesini diliyorum’
05 Haziran 2019 - 8:55

BAŞKAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatandaşların bayramını tebrik eden Aksu, “Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum” dedi.

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacakları bir bayrama daha kavuştuklarını ifade eden Başkan Aksu, “Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da milletimizle daima danayanışma içerisinde olmaya çalıştık. Ulaşabildiğimiz tüm mağdur ve mazlumlara, hiçbir ayrım yapmaksızın, yardım eli uzatmanın çabası içinde olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bu hizmetlerin ifasında görev alan herkese teşekkür ediyorum. Biz milletimizin tüm kesimlerinin sıkıntılarını çözmenin, refahını artırmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Başkan Ersan Aksu, “Bu ilerleme devam ederken ülkemize karşı yapılan terör ve ekonomik saldırılar başta olmak üzere  şer odaklarının kirli tuzakları karşısında millet olarak birlik beraberliğimizle dimdik durduk. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet s¸iarımızdan asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Bunu her fırsatta tekrarlıyoruz. Milletimiz daha önce olduğu gibi daima bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya, kardes¸ olmaya, hep birlikte Tu¨rkiye olmaya devam edecektir” diye konuştu.

Bayram tatili boyunca vatandaşlardan trafik kurallarına uymalarını da isteyen Aksu, “Hemşehrilerimin, ülkemizin ve  tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını, umutlarımızı yeşertmesini temenni ediyorum. Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere  huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.