Samsun Klas Haber

USTA, BAFRA’YI SALLADI!

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Erhan Usta, Bafra Dededağı’nda mahalle sakinleri tarafından meşalelerle karşılandı.

USTA, BAFRA’YI SALLADI!
03 Mayıs 2023 - 18:35

Erhan Usta’ya Bafra’da sevgi seli

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Erhan Usta, Bafra Dededağı’nda mahalle sakinleri tarafından meşalelerle karşılandı.

MEŞALELERLE KARŞILANDI

Samsun Milletvekili, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, 14 Mayıs seçimleri öncesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda önceki gün Bafra’da bulunan Erhan Usta’ya, İYİ Parti’nin bir diğer adayı Yunus Gün de eşlik etti.

Bafra’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Erhan Usta, akşam ise önce Dededağı Mahallesi, ardından da Doğanca Mahallesi’ne giderek vatandaşların sorunlarını dinledi. Erhan Usta’ya özellikle Dededağı Mahallesi’nde büyük sevgi gösterileri vardı. Dededağı’na geldikten sonra araçtan inen Erhan usta, mahalle sakinleri tarafından meşalelerle karşılandı.

 

BİZİMLE DERTLENEN TEK SİYASETÇİ

Adeta izdihamın yaşandığı ziyarette Dededağı Mahallesi sakinleri, Erhan Usta’yı bağrına bastı. Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünde Dededağı Mahallesi’nin adına bir tek Erhan Usta’nın zikrettiğini söyleyen mahalle sakinleri, “Erhan Usta’nın bizim gönlümüzdeki yeri başkadır. Bizim dertlerimizle dertlenen ve ilgilenen tek siyasetçi kendisidir. Mahallemizde geri dönüşüm sektöründe çalışan emekçi kardeşlerimizin sorunlarını bir tek Erhan Usta dile getirmiştir. Burası onun evidir” diyerek Usta’ya sevgilerini dile getirdi. Ziyarette mahalle sakinleri tarafından Erhan Usta’ya Dededağıspor’un 55 numaralı forması da hediye edildi