Samsun Klas Haber

Bu Fuara Gidilir

Bu Fuara Gidilir
14 Şubat 2020 - 15:26

Karadeniz 6. Kitap Fuarı – Samsun, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde yarın başlıyor. Fuarda, ünlü yazarlar bir kez daha Samsunlularla buluşacak

Karadeniz 6. Kitap Fuarı – Samsun, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde 15-23 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuarda, ünlü yazarlar bir kez daha Samsunlularla buluşacak.

9 GÜN SÜRECEK
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı – Samsun, yarın TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor.

300 YAYINEVİ KATILIYOR
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Karadeniz Kitap Fuarı’na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. 9 gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak.

ÜNLÜ İSİMLER SAMSUN’DA
Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda, aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Mete Yarar, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak