Samsun Klas Haber

EN VERİMLİ ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ!

EN VERİMLİ ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ!
01 Nisan 2022 - 4:38

İlkadım’da zabıtayla iş disiplini toplantısı

İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Zabıta Müdürlüğü personeli ile koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yaptı.

İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Zabıta Müdürlüğü personeli ile koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Yardımcısı Bayraktar, ”Kanunların bize verdiği yetkiyle halkımıza eşit miktarda hizmet vermeye çalışacağız. Hepimiz en verimli şekilde çalışmak zorundayız” dedi.

İlkadım Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Zabıta Müdürlüğü’nün yapacağı çalışmalar planlanarak, vatandaşlardan gelen istek ve öneriler değerlendirildi.

Personelin kurum içi görev ve sorumluluklarının da masaya yatırıldığı toplantıda Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, “Sizler belediyemizin halka bakan yüzüsünüz. Ben hepinize güveniyorum. Bu şehrin düzeni bize emanet edildi. Görevlerimizi yaparken adaletli olmalı ve kimsenin hakkını kimseye geçirmemeliyiz” dedi. Bayraktar, zabıta personeline “iş disiplini” ve “sorumluluk bilinci” vurgusu da yaptı.

Toplantının sonunda zabıta personelinin görüş ve önerilerini not eden Başkan Yardımcısı Bayraktar, zabıtalara görevlerinde başarılar diledi