Samsun Klas Haber

Milletvekili Köktaş’tan Yeni Yıl Mesajı

Milletvekili Köktaş’tan Yeni Yıl Mesajı
30 Aralık 2017 - 13:04

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yeni yıl mesajı yayımladı.

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: “2017 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün hemşehrilerimizle paylaşıyor, 2018 yılının bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum.

Bu yıl da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza, hedeflerimize emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, inanıyorum ki, ülkemizin hukukuna, kardeşliğimize ve demokrasimize yönelebilecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkum olacaktır. Demokratik istikrarı, hukuk düzenimizi ve ülkemizin güvenliğini gözümüzün ışığı gibi koruyacağız. Huzurumuzu, kardeşliğimizi asla kimse bozamayacak. Aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetine asla halel getirmeyeceğiz, her zaman sahip çıkacağız.

2018’İ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın vizyonuyla hareket ederek, üstlendiğimiz görevi yine en iyi şekilde yapacağımız bir yıl olacaktır.
Bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ile; Türkiye’nin gelişimi, toplumun kalkınması ve cumhuriyetimizin 100. yılı için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edecek, her zaman olduğu gibi 2018 de de üreterek, çalışarak en iyi şekilde değerlendireceğiz.
Bu duygularla bir kez daha 2018 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.  Tüm hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı sunuyorum.” diyerek sözlerine son verdi.