Samsun Klas Haber

Korkusunu Yendi, Büyük Anadolu’da Sağlığına Kavuştu

Korkusunu Yendi, Büyük Anadolu’da Sağlığına Kavuştu
23 Haziran 2020 - 13:49

Büyük Anadolu Hastaneleri sağlığa kavuşturuyor

Büyük Anadolu Hastaneleri KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Ağrı’ya, burun ameliyatı olan Tiyatro sanatçısı Metin Karaman, artık rahat bir şekilde nefes alıp verebiliyor

Çok uzun süredir burnundan rahat nefes alıp veremediği için uyku sorunu, horlama gibi başlıca sağlık sorunları olan sanatçı Metin Karaman korkusunu yenerek Büyük Anadolu Hastaneleri KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Ağrı’ya, ameliyat oldu. Karaman, “Artık rahat nefes alıp verebiliyorum. Geceleri rahat bir uyku çekebiliyorum” dedi.
Tiyatro Balans kurucusu Metin Karaman, ameliyat sürecini ve yaşadıklarını anlattı. Karaman, “59 yıldır bir ağrı çekiyorum. Çok uzun zamandır uyuyamıyorum, horluyorum, nefes alamıyordum. Fakat tedavi için ameliyattan korkuyordum fakat İbrahim Ağrı hocam ile tanıştıktan sonra korkularımdan ve tüm ağrılarımdan kurtuldum. Sağlıklıyım, güzel güzel uyuyorum. horlamam kesildi. Bu sorunları çeken herkese korkmamalarını söyleyerek hocamızı herkese tavsiye ediyorum.” dedi.

KORKMAYIN, TEDAVİ OLUN, RAHAT NEFES ALIN!

Operasyon sürecini anlatan KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Ağrı, “Metin hocamızın burundan rahat nefes alamama şikayetleri vardı. Burun kıkırdağında eğrilik durumu, burun etlerinde şişme durumu vardı. Operasyon ile bu sağlık sorunlarına müdahale ettik. Şuanda hiç bir sıkıntısı yok rahat nefes alıp verebiliyor. Bu sağlık sorunlarına bağlı olarak yaşadığı uyku, horlama gibi problemleri ortadan kalktı. Bizlerde Metin bey ile tanıştığımız için çok memnun olduk. Metin bey gibi ameliyat olmaktan korkup tedavi olmayan hastaların olduğunu biliyoruz. Kesinlikle korkmalarına gerek yok muayeneye bir kez gelsinler biz süreç ile ilgili kendilerini gerekli bilgileri veriyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.