Samsun Klas Haber

Tekkeköy’de İmar Yolu Çalışmaları

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hanenin doğalgazın avantaj ve konforundan yararlanabilmesi için imar yolu açma çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü söyledi

Tekkeköy’de İmar Yolu Çalışmaları
22 Şubat 2023 - 22:10

Başkan Togar: Her şey daha güzel bir Tekkeköy için

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hanenin doğalgazın avantaj ve konforundan yararlanabilmesi için imar yolu açma çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü söyledi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemizde talep eden her hanenin doğalgazın avantaj ve konforundan yararlanabilmesi için imar yolu açma çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu manada ekiplerimiz Hürriyet Mahallemizde iki ayrı yerde imar yolu açma işlemlerimize devam ediyor” dedi.
Ayrıca ekiplerin yol çalışmalarına da aralıksız devam ettiğini kaydeden Başkan Togar, “Belediyemiz ekipleri ilçemizin farklı mahallelerinde alanın yapısına uygun malzemeler kullanarak yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı çalışmaları tamamlanan Kirazlık ve Kurtuluş mahallelerimizde taş parke yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için” ifadelerine yer verdi.