Samsun Klas Haber

Teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan İhsan Kurnaz, İlçe Başkanı Ersin Kasap ile birlikte parti binası önünde vatandaşlara ve partililere seslendi.

05 Şubat 2024 - 21:26

KURNAZ SAHAYA İNDİ

İLKADIM HİZMET ALAMADI

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, seçim çalışmalarının ilk ayağında kurucu başkanlığını yaptığı AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan İhsan Kurnaz, İlçe Başkanı Ersin Kasap ile birlikte parti binası önünde vatandaşlara ve partililere seslendi.KASAP: REKOR OY İLE KAZANACAĞIZToplanan kalabalığa ilk olarak seslenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, büyük bir coşku ve heyecan ile Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adaylarının tanıtıldığını hatırlatarak, ”İlkadım ilçemizde Cumhur İttifakımızın belediye başkan adayı sayın İhsan Kurnaz başkanımız olmuştur. Allah hayırlı uğurlu eylesin. Hedefimiz  31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak İlkadım’da rekor bir oy ile seçimi kazanarak “Gerçek Belediyecilik sloganıyla” eser ve hizmet siyasetimizle Türkiye Yüzyılı’na yakışır çalışmalara ve projelere imza atmaktır. Biz İlkadım Teşkilatı olarak, Cumhur İttifakı olarak belediye başkan adayımız İhsan Kurnaz Başkanımız ile birlikte buna hazırız ve kararlıyız diyorum ve sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

ÇOK BÜYÜK SORUMLULUKCumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’da 6 yıl ilçe başkanlığı yaptığını hatırlatarak, ”Bugün karşınızda İlkadım Belediye Başkan Adayı olarak bulunuyorum. Bize güvenen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, genel başkan yardımcılarımıza, milletvekillerimize, teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu çok büyük bir sorumluluk. İlkadım ilçesi yaklaşık 40 ilden büyük bir ilçe. Sorumlulukları büyük, hizmete aç bir ilçemiz. İnşallah hep birlikte teşkilatımızla birlikte, hemşehrilerimizle birlikte bu yükün altından kalkacağız” dedi.

İLKADIM HİZMET ALAMADIİlkadım ilçesi son 5 yılda hiç bir hizmet alamadığını belirten İhsan Kurnaz, ”İlkadım AK Parti belediyeciliği hizmetlerinden mahrum kaldı. Vatandaşımız hak ettiği hizmeti alamıyor. Bu süreçte çok kıymetli teşkilatlarımız ile vakit kaybetmeden İlkadım’da gece gündüz demeden gidilmedik yer bırakmayacağız. Çalışmadan seçim kazanılamaz. Bunu en iyi bilenlerdenim. Seçim sahada kazanılır. Bizim çok güçlü bir teşkilatımız var. Biz güçlü bir aileyiz. İnşallah Cumhur İttifakı ortağımız MHP teşkilatları ile omuz omuza İlkadım Belediyesi’ni alarak önümüzdeki, 5 yıl gerçek belediyecilik ile İlkadım’ı buluşturacağız. Hepimiz bunun için gayret edeceğiz. Hep birlikte zafere ulaşacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ilçe binasına çıkan İhsan Kurnaz, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleriyle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.