Samsun Klas Haber

Ak Parti Çarşamba’da Özden ile Devam Dedi.

Ak Parti Çarşamba’da Özden ile Devam Dedi.
5
06 Eylül 2020 - 15:41

Ak Parti’de Özden Güven Tazeledi

AK Parti Samsun’da 7. Olağan Kongre süreci tüm hızıyla sürerken bugün gerçekleştirilen Çarşamba ilçe kongresinde Taner Özden güven tazeledi.

 

Çarşamba Adapark Göl Restaurant Bahçesi’nde gerçekleştirilen kongreye AK Parti teşkilatı oldukça yoğun katılım gösterdi. Kongreye Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı ile Ahmet Demircan, AK Parti Trabzon Milletvekili ve Samsun İl Koordinatörü Adnan Günnar ,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Eski Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

KONGREYE ÖZEL SLOGAN

Dün Bafra ve 19 Mayıs kongreleri tamamlanırken bugün de Ayvacık ve Çarşamba kongresi tamamlandı. Sosyal medya üzerinden hafta sonu yapılacak kongreleri duyuran İl Başkanı Ersan Aksu, “Milletimizin sevdası AK Parti’mizin 7. Olağan Kongre sürecine hep birlikte İnandığın Yolda Yürü diyerek bu hafta sonu 19 Mayıs, Bafra, Ayvacık ve Çarşamba İlçe kongrelerimiz ile devam ediyoruz” İfadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ

Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,”Çarşamba İlçemiz 7. Olağan Kongremizi teşkilat üyesi kardeşlerimizin yoğun katılımı ile ilk günkü heyecan ve coşkuyla bayram havasında gerçekleştirdik.
İlçe Başkanlığımıza seçilen Taner Özden ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.
Kongremiz partimize, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.
Durmak yok yola devam” dedi.

AK Parti Samsun Atakum,İlkadım,Salıpazarı, Terme, Bafra, 19 Mayıs, Canik, Havza, Ayvacık ve Çarşamba  7. Olağan Kongrelerini tamamlanmış oldu,