Samsun Klas Haber

Atakum Mahalle İftarları buluşturuyor.

Atakum Mahalle İftarları buluşturuyor.
29 Mayıs 2018 - 16:02

“Ramazan’ın birleştirici gücünü yaşıyoruz”

Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları, her akşam binlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturuyor. Büyükoyumca Mahallesi sakinleriyle gerçekleşen iftar buluşmasına AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz da katıldı.

Atakum Belediyesi tarafından Büyükoyumca Mahallesinde gerçekleştirilen iftar buluşması, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil, Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan, Atakum Belediye Meclis Üyeleri, Büyükoyumca Mahallesi Muhtarı İbrahim Çilek ve çok sayıda mahalle sakininin katılımıyla gerçekleşti.

 RAMAZAN, ATAKUM’DA GÜZEL

Atakum’da Ramazan ayını her yıl birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan ayının en güzel yanı, iftar sofralarında bir araya gelmek ve oruçlarımızı hep birlikte açmak oluyor. Bu yıl beşinci kez düzenlediğimiz geleneksel Mahalle İftarları buluşmalarımızı bu nedenle çok önemsiyorum. Atakum’da Ramazan ayını, gerçekleştirdiğimiz birbirinden önemli etkinliklerle, vatandaşlarımızla bir arada geçiriyoruz. Atakum Belediyesi olarak vatandaşlarımıza eski ramazanları yaşatmak, çocuklarımıza ise Ramazan ayını sevdirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” diye konuştu