Samsun Klas Haber

Atakum’un dev projesi hızla ilerliyor

Atakum’un dev projesi hızla ilerliyor
28 Mart 2018 - 13:02

Başkan Taşçı, “Aqua Park yaza yetişecek

Atakum Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Aqua Park inşaatında çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçe turizmine de önemli bir katkı sağlayacak olan Aqua Park, bu yaz hizmete sunulacak” dedi.

 

55’te 55 proje sözü içerisinde yer alan Aqua Park’ın, inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlulara verdiği sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Atakum’un, hayata geçirilen projelerle her geçen gün daha da yaşanılabilir bir kent olduğunu kaydeden Başkan Taşçı, bu yaza yetiştirmeyi planladıkları Aqua Park projesinin ilçe turizmine de önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

TÜRKİYE’NİN TURİZM CENNETİ
Denizi, doğası ve yaşam alanlarıyla, Karadeniz’in önemli bir turizm durağı olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’un turizm cenneti haline gelmesi için çalışıyoruz. Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisi, Yayla Konaklama Tesisleri, Akarsu Rekreasyonu, Kent Ormanı ve daha birçok turizm yatırımla birlikte, Aqua Parkın da ilçe turizmine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Yeni Mahallede 2 dönümlük alan üzerinde yapımına başladığımız Aqua Park projemizin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Yaz aylarına vatandaşlarımızın hizmetinde olacak şekilde yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aqua Park tamamlandığında, bölgenin vazgeçilmez bir eğlence noktası olacak” ifadelerini kullandı.