Samsun Klas Haber

Başkan Togar:”Tekkeköy Seçimlere Hazır”

Başkan Togar:”Tekkeköy Seçimlere Hazır”
21 Haziran 2018 - 9:46

Başkan Togar, “Tekkeköy 24 Haziran’a Hazır”

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve teşkilatın katılımıyla Tekkeköy’de gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretin ardından programını Tekkeköy Belediyesini ziyaret ederek noktaladı.

Tekkeköy Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda Tekkeköy Belediyesi çalışanlarıyla buluşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar personele 24 Haziran seçimlerinin önemini hatırlatarak destek istedi.

TEKKEKÖY HER ZAMANKİ GİBİ ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPACAK

Tekkeköy’ün geçmiş seçimlerde üzerine düşen görevleri yerine getirdiğine değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “ilçemiz AK Parti iktidarıyla buluştuğu günden itibaren hizmet rüzgarıyla tanıştı. Birçok ilk AK Parti ile yaşandı ve her alanda ilçemiz çağ atladı. Tekkeköy hizmetlerin devamı için bir kez daha tek vücut oldu. Sağlık, spor, eğitim gibi alanların dışında yolardan parklara ve tesislere kadar daha birçok alanda dev yatırımlarla buluşan Tekkeköy 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha gür bir sesle Cumhurbaşkanına ve AK Partiye destek vermek için hazır” dedi