Samsun Klas Haber

Başkan Tok’Gençler için büyük hizmetler yaptım.

Başkan Tok’Gençler için büyük hizmetler yaptım.
03 Mart 2019 - 13:39

555 GENÇ BAŞKANIYLA BULUŞTU

 

 Derebahçe Sosyal Tesislerinde 555 gençle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gençlerin geleceği için eğitim, spor ve kültür ve sanat faaliyetleriyle çok büyük hizmetler yaptığını söyledi. Tok, “Gençlerimiz bu ilçenin, bu şehrin ve bu ülkenin en büyük dinamiğidir” dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, İlkadım Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat Yalçınkaya, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, İlkadım Belediyesi Spor Koordinatörü Üzeyir Kodan,  İlkadım Eğitim Kurumları Koordinatörü İdris Yüce, İLKEM öğretmen ve idarecileri ile birlikte üniversiteye hazırlık öğrencileri, ilk defa oy kullanacak genç seçmenler ve İLKEM eğitim kurumlarında eğitim gören toplamda 555 genç katıldı.

 

“BAŞKANIMIZ ERDOĞAN TOK GİBİ İNSANLARA FAYDALI OLMAK İSTİYORUZ”

 İlkadım Belediyesi İlkadım Etüt ve Eğitim Merkezleri (İLKEM)’de 4. sınıftan 8 sınıfa kadar eğitim gören ve LGS – YKS öğrencilerini temsilen konuşan İpek Güldaş ve MüberraÇolak, “Başkanımız Erdoğan Tok’un bizlerin üzerine çok emeği var, bizlerde başkanımız Erdoğan Tok gibi insanlara faydalı bireyler olmak istiyoruz.” şeklinde konuştular.

 TOK, “GENÇLERİN GELECEĞİ İÇİN ÇOK HİZMETLER YAPTIM”

 ‘Eğitime ve gençliğe yaptığımız yatırımların meyvesini, çocuklarımızın başarılarıyla mutlu olmasıyla alıyoruz’ diyen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkem Eğitim Kurslarımız 3 Farklı şube ile hizmet veriyor. İlk olarak Unkapanı’nda da açılan İLKEM, çıraklık dönemimizde bugün ortaya koyduğumuz başarı ile ustalık eseriolarak kendini gösterdi. Bin beş yüz gencimiz buradan üniversiteli oldu. 31 Mart’tan sonra inşallahustalık dönemiz ile 3 Şube sayımızı 6’ya çıkararak 6 Farklı mahallemizde, binlerce gencimize hizmet vermek üzere hazırlanıyoruz. 2014 ile 2019 yılları arasında 3.680 öğrenciye Hizmet verdik. Türkiye’de ilk ve tek Eğitimin tüm kademelerinde hizmet veren tek Eğitim Kursu olmanın mutluluğunu İLKEM le yaşıyoruz. İlkokul, Ortaokul, Lise,Üniversite ve KPSS kursları ile YKS/Üniversite Hazırlık ve LGS/Liseye Giriş Sınavına Hazırlık Kursunda şuan 580 öğrencimiz hizmet alıyor.İLKEMDE eğitim alan bu gençlerimizi çok güzel yerlerde görüyoruz. Ben lise, üniversite yıllarımızda aktif siyasetin içinde yer aldım. Biz gençlerimize desteği gençlik yıllarımızdan itibarenMilli Gençlik Vakfı ile başladık. İlimizde Milli Gençlik Vakfı‘nın 10 yıl süreyle başkanlığını yaptım. Gençlik yıllarımda siyasette etkin rol alarak İlkadım ve Samsun’a hizmet ettim ve etmeye devam ediyorum. Her dönemimde gençliği çok önemsedim. Öğrenciler için gençler için çok gayret sarf ettim. Şimdi de İlkadım Belediye Başkanı olarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyorum.” şeklinde konuştu.