Samsun Klas Haber

Başkanlar Ankara’da

Başkanlar Ankara’da
26 Şubat 2020 - 6:12

Karaaslan Samsun ilçe başkanlarıyla buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Kuruluşundan bugüne kutlu davamızın selameti için fedakarca çalışan, partimize hizmet eden kıymetli ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik” dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gelen, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

GÜÇLÜ GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı, Karadeniz Bölgesi illerini kapsayan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı öncesi Samsun’dan gelen İlçe Başkanları ile bir araya gelen Karaaslan, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın İstişare ve Değerlendirme Toplantısı vesilesiyle, görüşlerini almak üzere, kuruluşundan bugüne kutlu davamızın selameti için fedakârca çalışan, partimize hizmet eden kıymetli ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik. AK Parti’mizin 18 yıllık yolculuğu boyunca bu davaya sıkı sıkıya bağlanan, sorumluluğunun gereğini yerine getiren gönüldaşlarımızla, ülkemizin güçlü geleceğine dair büyük hayaller besliyoruz” dedi.

ORTAK HEDEFLERE BİRLİKTE İLERLEYECEĞİZ

Karaaslan açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti’yi bugünlere getiren, verilen emekler, çekilen dertler, akıtılan terler ve yeri geldiğinde bu uğurda dökülen gözyaşlarıdır. AK Parti kadroları, dün olduğu gibi bugün de büyük ve güçlü Türkiye’nin teminatıdır. Yüreğinde büyük ve güçlü Türkiye idealini taşıyan, üstlendiği görevlerin bilinciyle son nefesine kadar bu davanın gerektirdiği mesuliyete sahip olan herkes bizim yol arkadaşımızdır. Bu davada eski-yeni yoktur, birlikte aynı ideali paylaşan ve ortak hedeflere birlikte ilerleyenler vardır”