Samsun Klas Haber

“Coşku ile yüreklerde yanan bu ateş 2023’ün fitilini yakmıştır”

Haber Erdoğan Tok; “Hedefimiz, büyük bir zaferle 2023’ü milletimizin gönül burcuna dikmektir.” “Coşku ile yüreklerde yanan bu ateş 2023’ün fitilini yakmıştır”

“Coşku ile yüreklerde yanan bu ateş 2023’ün fitilini yakmıştır”
02 Mayıs 2022 - 6:54

Haber Erdoğan Tok; “Hedefimiz, büyük bir zaferle 2023’ü milletimizin gönül burcuna dikmektir.” “Coşku ile yüreklerde yanan bu ateş 2023’ün fitilini yakmıştır”

 

“Hedefimiz, büyük bir zaferle 2023’ü  milletimizin gönül burcuna dikmektir.

 Samsunlu gençler, TBMM Eski Müşaviri ve İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok onuruna büyük bir sevgi ve gönül buluşması düzenledi.

Onuruna gerçekleşen buluşmada Erdoğan Tok’u gençler meşalelerle karşıladı. Samsun’un her bölgesinden gelen gençlerin ve vatandaşların katıldığı coşkulu gönül buluşmasından ötürü TBMM Eski Müşaviri ve İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok katılım sağlayanlara teşekkür etti. Sevginin gücünün önünde durulamayacağını ifade eden Erdoğan Tok, “ Bu salondaki, sevgi, çağlayan ırmaklar, coşan dereler gibi, gönüllerdeki muhabbeti çoğaltan duygudur.” dedi.

“2023’ÜN FİTİLİNİ ATEŞLEYEN COŞKU”

Birlik ve beraberliğin en büyük harcının sevgi ve duygu birliği olduğunu söyleyen TBMM Eski Müşaviri ve İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok, “ Bu bir sevda işidir. Sevdası olmayanın davası da olmaz. Davanızı aşkla kucaklarsanız, sevda ile davanıza hizmet ederseniz yolda, yolculukta size yük olmaz. Aşılamayan engeller aşılır. Ulaşılamaz denilen hedeflere, sizin gönlünüzdeki o dava aşkı ile erişirsiniz. Burada, büyük bir sevgi ve muhabbet ortamı  var. Kimseyi zorla buraya getiremezsiniz. İnsan severse, sevdiği için fedakarlık yapar. Siz fedakarlık yapmışsınız. Allah razı olsun hepinizden. Uzakları yakın etmişsiniz. Gönül köprüleri kurmak öyle kolay değildir. Herkese nasip olmaz. Yüreklerdeki bu coşku, kalplerdeki bu sevgi, gönüllerdeki bu sevda, 2023’ün fitilini ateşleyen kıvılcımdır. Milletimizle kurduğumuz bu büyük gönül bağını güçlendirerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 seçimleri için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Kutlu davamıza omuz veren, gönüllerdeki sessiz devrimin ve destanlaşan hikayemizin tüm kahramanlarına bu muhteşem buluşma için teşekkür ederim.” diye konuştu.