Samsun Klas Haber

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İlkadım Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İlkadım Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya geldi.
13 Şubat 2019 - 4:28

AK Kadınlar Tam Kadro Sahada

 

Tok; “Kadınların olmadığı hiçbir çalışmada mutlak başarı elde edilemez”

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İlkadım Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen tarafından düzenlenen buluşmaya AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ile birlikte katılan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Bu seçimde en büyük güvencemiz olan kadınlara büyük iş düşüyor” dedi.

Seçim çalışmaları boyunca her zaman olduğu gibi kadınların desteğinin çok önemli olduğunu da vurgulayan Başkan Erdoğan Tok buluşmaya yoğun bir katılım sağlayan AK Parti İlkadım Kadın Kolları Üyelerine teşekkür etti.

TOK; “SİZLERE GÜVENİMİZ TAM”

31 Mart Seçimlerinin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu belirten Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Bu seçimler mahalli seçim olmasının ötesinde bir birlikteliğin miladı olarak büyük bir öneme sahip. Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücünü seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrasında da birlikte yaşayacağız. Bu nedenle bu seçimlerde her zaman olduğu gibi çalınmadık kapı, sıkılmadık el, fethedilmemiş gönül bırakmadan canla başla çalışacağınızdan eminim. Cumhur İttifakı birlikteliğin ve kardeşliğin harç oldu. Bu harçla inşa edeceğimiz gönül köprülerimiz de siz hanım kardeşlerimizin de çok emeği olacaktır. O nedenle sizlere hem teşekkür ediyor hem de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

“GÖNÜL RAHATLIĞI İLE HER KAPIYI ÇALABİLİRSİNİZ”

Kadınların içerisinde olmayacağı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ İlkadım Belediyesi olarak geliştirdikleri ve hayata geçirdikleri her projede kadınlara ayrıcalıklı hizmet sunduklarını ifade etti. Kadınların toplumsal hayattaki yerini ve önemini iyi bildiklerini belirten Başkan Erdoğan Tok, “Belediye olarak kadınlara her projemizde yer verdik. Önceki belediye başkanlığım döneminde Hanımlar Lokalimizi kadınlarımızın hizmetine sunarak onların sosyal yaşama bağlılığını sağlayan pek çok faaliyeti ile hizmete geçirdik. Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinde içerisinde kadınlara yönelik birçok hizmetin ve aktivitenin yapılacağı yepyeni, modern bir Hanımlar Kültür Merkezi yapıyoruz. Derebahçe Sosyal Tesislerimizde kadınlara eğitim, sosyal ve sportif alanlarda çeşitli hizmetler sunduk. Samsun’da hiçbir spor salonunda bulunmayan fitness, kondisyon ve spor aletlerinin bulunduğu Derebahçe Sosyal Tesisleri spor salonunda kadınların rahatlıkla spor yapabilmelerine imkan sağladık. 5 yılda 20 yılda yapılamayan ve yapılamaz denen dev yatırımları hayata geçirdik. Bu nedenle anlatabileceğiniz, arkasında durabileceğiniz ve teminat gösterebileceğiniz çok iş var. Bu başarıları birlikte hayata geçirdik. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır dedik ve maket belediyeciliğini gerçek projeler ile hizmet belediyeciliğine çevirdik. Siz hanım kardeşlerimizin desteği bizlerin güvencesi olurken, bizim başarılarımızda sizin rehberiniz olacaktır. Teşkilatımıza verdiğiniz değer ve gönül bağı ile hep birlikte başarıyı yakalayacağımızdan hiç şüphem yok” diye konuştu.