Samsun Klas Haber

Demir:’ Gece Gündüz Çalışacağız’

Demir:’ Gece Gündüz Çalışacağız’
09 Şubat 2019 - 15:15

Mustafa Demir; 1 Nisan’da Kazanan Cumhur İttifakı Olacak

Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir; ‘’1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacaktır’’ dedi.

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, beraberindeki AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, AK Parti Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çilingir ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret etti. MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber,  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, ve beraberindekileri parti binası girişinde karşıladı.

‘’ÜLKEMİZ İÇİN VERDİĞİMİZ MÜCADELENİN ANLAMI BÜYÜK’’

Konuşmasına MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayarak Başlayan Demir, ‘’İçten ve samimi karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi ‘Cumhur İttifakı, sahip olduğu milli mücadele ruhuyla Türkiye’ye tuzak kuranları şaşkına çevirecektir’ Ülkemiz için verdiğimiz mücadelenin anlamı çok büyük. Bu birliktelik öyle diğer partiler gibi bir birliktelik değil. Bu beraberlik ülkemizin çıkarlarını gözeten bir beka beraberliğidir. Bunu çok iyi anlayıp anlatmalıyız. 1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacak’’ dedi.

‘’GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ’’

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin önemine de değinen Mustafa Demir, ‘Yerel seçimler her zaman önemlidir. Ama bu seçim daha farklı bir önem taşımaktadır. Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Biz ülkemizin ve milletimizin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerim ile bu süreci başarılı bir şekilde yöneteceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız’ diye konuştu.

 

‘’CUMHUR İTTİFAKI BEKA MÜCADELESİDİR’’

Cumhur İttifakı’nın önemine değinen MHP Kavak İlçe Başkan Cahit Kamber, ‘’Ülkemizde beka sorunu olduğunda MHP olarak her zaman elimizi taşın altına koyarız. Bir ve Beraber olduğumuzu her zaman dile getirdik. Cumhur İttifakı ruhuna göre hareket edeceğiz. Bizim önceliğimiz vatan. Bütün partili arkadaşlarımız ile birlikte bu seçimde Cumhur İttifakı’nın iyi bir sonuçla çıkması için çalışacağız’’ diye konuştu