Samsun Klas Haber

Demir: ‘Samsunlulara Borcumuz Var’

Demir: ‘Samsunlulara Borcumuz Var’
04 Ekim 2019 - 16:10

Başkan Mustafa Demir, ilçe belediye başkanlarıyla buluştu

‘SAMSUN İÇİN HİZMET ZAMANI!..’

İlçe belediye başkanlarıyla düzenlediği toplantıda bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Samsun için birlik olma ve hizmet zamanı” dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı yapan Mustafa Demir, “İlçelerde yaptığımız toplantılar çok verimli geçti. Artık Samsun için birlikte olmak ve Samsun’a hizmet etmek zamanıdır” dedi.

GOLF KULÜBÜ’NDE ZİRVE
Samsun’un 17 ilçe belediye başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in konuğu oldu. Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’nde düzenlenen İstişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen başkanlar, ilçelerin sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili istişarelerde bulundu.

DAHA İYİ, DAHA KALICI HİZMET
Belediye başkanlarıyla ilçelerin sorunlarına ‘ortak akıl’ ile çözümler üretmek için bir araya geldiklerini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Her ay yapmayı planladığımız bu toplantılarla Samsun’a çok daha iyi ve kalıcı hizmetler kazandırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

‘SAMSUNLULARA BORCUMUZ VAR’
Samsunluların kendilerinden hizmet beklediğini söyleyen Başkan Demir, “Bu şehirde yaşayan herkese karşı vebalimiz bulunmakta. Bizlere güvenip bizi bu noktalara taşıyan Samsunlular’a borcumuz var. İşte bu borcu ve vebali yerine getirmek için en üst düzeyde sorumluluk taşıyarak çok çalışmak zorundayız. Bunun için de birlikte hareket etmek hem işlerimizi kolaylaştıracak hem de başarımızı artıracaktır” dedi.

‘ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN’
İlçelerde yaptığı ‘Değerlendirme Toplantıları’na da değinen Başkan Mustafa Demir, “Bu toplantılarımızın her biri son derece faydalı geçti. Buradan çıkardığımız sonuçlar gelecek için bize ışık tuttu. Muhtarlarımızı, halkımızı dinledik, notlarımızı aldık ve gerekli planlamalarımızı yapıp işe koyulduk. Bu aşamadan sonra siz değerli belediye başkanlarımızla birlikte ortak hareket ederek önümüzdeki 4.5 yılı halkımıza hizmet etmekle geçirmeyi planlıyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.