Samsun Klas Haber

Demir, ‘Tekkeköy, çok nezih ve güzel bir ilçe olacak’.

Demir, ‘Tekkeköy, çok nezih ve güzel bir ilçe olacak’.
11 Şubat 2019 - 19:52

Mustafa Demir: ‘Tekkeköy’ü, hiç merak etmeyin’

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ‘Tekkeköy, çok nezih ve güzel bir ilçe olacak. Otopark problemlerinin olmadığı, trafiği akıcı nezih bir kent haline dönüştüreceğiz Tekkeköy’ü, hiç merak etmeyin’ dedi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Tekkeköy’de ilk olarak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilat mensuplarıyla biraya gelen Demir, ardından MHP İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek, Cumhur İttifakı’nın önemine değindi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve parti yöneticileri ile birlikte ilçede esnaf ziyareti de gerçekleştiren Demir, vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın ve vatandaşın büyük ilgi gösterdiği Demir, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde Tekkeköylülerden destek istedi.

ULAŞIM KOLAYLIĞI SAĞLANACAK

Tekkeköy’ün hastaneye ve hükümet konağına kavuşmak üzere olduğunu açıklayan Demir, “Ayrıca ilçemizin meydan düzenlemeleri yapılacak, yeni bulvarlar açılarak ulaşım kolaylığı sağlanacak. İlçemize baktığımızda mahallelerin, sokakların, caddelerin ve altyapıların mükemmel olduğunu görürsünüz. 23 Nisan Bulvarı’nı yapacağız, köprülerini. Bir tek onu da değil, Tekkeköy çok nezih ve güzel bir ilçe olacak. Otopark problemlerinin olmadığı, trafiği akıcı, düzenli bir şekilde işleyen, bulvarları olan nezih bir kent haline dönüştüreceğiz Tekkeköy’ü, hiç merak etmeyin” ifadelerini kullandı.