Samsun Klas Haber

Erdoğan Tok hız kesmiyor!

Erdoğan Tok hız kesmiyor!
26 Mart 2019 - 6:42

 

 

 

 

ERDOĞAN TOK’UN HIZINA YETİŞİLMİYOR!

 

31Mart yerel seçimlerine son 5 gün kala Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok hız kesmiyor,. Tok önceki günde Çay ve Fatih Mahallelerinde vatandaşların büyük katılımıyla  mitinglerin gerçekleştirdi.

 

ÇAY MAHALLESİNDE BÜYÜK COŞKU

Çay Mahallesi Irmak Caddesi TOKİ Konutları önünde düzenlenen mitingde büyük bir coşku ve heyecan vardı. Havai fişek ve meşalelerle yapılan karşılama sonrası Söğütlü Bahçe Taraftar Gurubu gençlerinin sloganları mitingi coşturdu.

 FATİH’TE GÖVDE GÖSTERİSİ

Çay Mahallesi’nde yapılan büyük buluşmanın ardından Fatih Mahallesi Fatih Parkında gerçekleşen buluşma dev bir mitinge dönüştü. Yaklaşık 5 bin kişinin sokağı doldurduğu dev miting öncesi Mehter Takımı ve meşaleli karşılama yapıldı. 7’den 70’e her yaştan insanın bir araya geldiği büyük buluşmada konuşan İlkadım’da Erdoğan Ülkede Erdoğan sloganları atıldı.

 TOK; “PROJELERİMİZLE KONUŞUYORUZ”

Vizyonu olmayanın İlkadım İlçesi’nin geleceğine hiçbir katkı veremeyeceğini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ İlkadım için biz vizyon koyduk. Bu vizyonumuzla ilçemize dev yatırımlar ve hizmetler yaptık. Biz projelerimizle konuşuyoruz. İlkadım’da 5 yılda 255 milyonluk dev yatırımlar yaptık. Birileri gibi yapacağız, edeceğiz demiyoruz. Yaptık, ettik diyoruz. Yeni projelerimizle geliyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir.” dedi.

 AKSU“ BU COŞKU CUMHURUN ZAFERİ OLACAK”

Cumhur İttifakının bereketini her ilçede gördüklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, “Bu coşkulu kalabalık Cumhurun zaferi olacak.Görüyorum ki, kararınızı vermişsiniz. Bu meydan gösteriyor ki, 31 Martta sandıktan Cumhur İttifakı çıkacak” diye konuştu.

 KARAPIÇAK; “PARTİSİNİ SATAN ÜLKESİNİ DE SATAR”

Partisini ve davasını koltuk sevdası için satarak İYİ Parti’ye geçen adayları sert bir dille eleştiren MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Ne diyor, Nihal Atsız. Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Bizimle yürüyemeyenler döküldüler. Başka yerlere gittiler. Biri İlkadım’da, biri Canikte, biri Kavak’ta. Bir defa satan, bin defa satar. Partisini satan ülkesini de satar.” şeklinde konuştu.

KÖKTAŞTAN PARTİSİNİ SATANLARA DÖNEK MESAJI

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Cumhur İttifakını yıkmak isteyenlerin PKK ile PYD ile İsraille, Pensilvanya ile bir hareket edenler İYİ Partiye gitti.  Bu arkadaşlara ne diyelim. Karakolda doğru, mahkemede doğru mu söyler diyelim yoksa dönek  mi diyelim. Ne demek dönek. ? Dönek kime denir. ? İnanç ve düşüncesini değiştiren, sözüne güvenilmeyen kişiye denir. İşte bu yüzden bu yerel seçimlerde sadece belediye  başkanı seçmiyorsunuz. Bu duruşunuzla ülkenin istiklaline, istikbaline, bekasına, göz koyanlara güçlü bir mesaj veriyorsunuz.” diye konuştu.

DEMİR; “ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ÖRNEK ÇALIŞMASINI İLKADIM’DA YAPACAĞIZ”

 Cumhur İttifakı Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir ise,  Kentsel dönüşümle ilgili Erdoğan Tok kardeşimle beraber çalışacağız. Türkiye’nin en örnek kentsel dönüşüm çalışmasını Fatih Mahallesi’nde yapacağız. Hiçbir vatandaşımız mağdur olmayacak. Gönlünüz rahat olsun. Bu kentsel dönüşüm çalışmasını sizlerle birlikte ada ada mahallemizi yeniden inşa edeceğiz. Kentsel dönüşümle mahallerimizi ihya edeceğiz. Asla tereddüt etmeyin” ifadelerini kullandı.

Çay ve Fatih Mahallesi Mitingine,Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı  Ersan Aksu, MHP İl Başkanı  Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP önceki dönem İl Başkanı Taner Tekin,  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Çay Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetin ve Söğütlü Bahçe Taraftar Gurubu Başkanı Ümit İren, Fatih Mahalle Muhtarı Ali Anıl, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları, Çay ve Fatih Mahallesi sakinleri katıldı.