Samsun Klas Haber

Gürgendağ ve Akgöl Mahalle Sakinlerinden Tok’a Coşkulu Karşılama

Gürgendağ ve Akgöl Mahalle Sakinlerinden Tok’a Coşkulu Karşılama
19 Ekim 2018 - 5:06

 -Başkan Tok’a Hizmet Teşekkürü

 

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gürgendağ ve Akgöl Mahallelerini ziyaret ederek hem mahalle sakinleri ile buluştu, hem de iki mahallede yapılan çalışmaları inceledi.

 

Gürgendağ ve Akgöl mahallelerine yaptığı ziyarette vatandaşların büyük ilgisi ve coşkusu ile karşılanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğulile yapılan çalışmaları yerinde gördü. Tok, “Uzak yakın ayrımı yapmadan tüm mahallelerimizde hizmet ve yatırımlarımızı eşit şekilde sürdürüyoruz.” diye konuştu.

 

İLKADIM’DA YOLLARA BÜYÜK YATIRIM

 

Belediye olarak yollara büyük yatırım yaptıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediye olarak kent merkezinin yanı sıra şehir merkezine en yakınından en ücra köşesine kadar hizmet götürüyoruz. 4.5 yılda Fen İşleri Müdürlüğümüzce, tüm mahallelerimize 169 bin 140 ton sıcak asfalt yol , 159 bin 555  m2 parke taş yol,  159 bin 463 m2 beton kaldırım ve 436 bin 910 m2 sathı kaplama işleri yaptık.” dedi.

 

“UZAK YAKIN AYRIMI YOK”

 

Belediyeciliğin rutin hizmetlerinden olan asfalt yol, parke ve beton kaldırım hizmetlerini ilçenin her noktasına eşit olarak götürdüklerini söyleyen Başkan Erdoğan Tok,  “Gücümüzü ve sinerjimizi halktan alıyoruz. Biz millete hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin karşılığında  ziyaret ettiğimiz her mahallemizde hemşerilerimizingüler yüzlü karşılamalarını ve teveccühlerini görüyoruz.” diye konuştu.

 

 BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Gezi ve incelemenin sonunda Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğul mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Tok’a teşekkür ederek plaket takdim ettiler.