Samsun Klas Haber

Köktaş,”Durmaksızın Yola Devam”

Köktaş,”Durmaksızın Yola Devam”
04 Mart 2018 - 9:33

Milletvekili Fuat Köktaş,”Gece Gündüz Çalışıyoruz”

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş “2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biridir. Yenilenen ve güçlenen teşkilatlarımızla birlikte kollektif çalışmayı ön planda tutarak gece gündüz demeden çok çalışarak yine halkımızın da desteği ile birlikte ülkemize ve aziz milletimize olan hizmet yolculuğumuza durmaksızın devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ladik ve Vezirköprü İlçe 6. Olağan Kongrelerine katıldı.
ŞEHİTLERİMİZİN MEKANLARI CENNET OLSUN
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ladik İlçe 6. Olağan Kongreleri’nde konuşma yaparak teşkilat üyelerine seslendi.
AK Kadroların emin adımlarla hedeflerine yürüdüğünü belirten Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: “Sözlerime başlamadan önce, vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru için canını seve seve veren tüm kahraman şehitlerimizin mekânı cennet olsun, Ailelerine sabır ve başsağlığı, Gazilerimize de hayırlı, uzun ömürler diliyorum.
Şu an görev başında olan tüm kahraman Mehmetçiğimize Rabbim den muvaffakiyetler diliyorum.
2019 SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ
Değerli yol arkadaşlarım; Bayram havasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tarihi yolculuğumuzda yenilenme, tazelenme ve tecrübelerimizi paylaştığımız önemli süreçlerden bir tanesidir. Kongrelerimizde oluşan bu heyecan AK Kadroları her zamankinden daha güçlü, daha organize bir şekilde 2019’da yapılacak seçimlere hazırlamaktadır.
Tüm teşkilat üyesi kardeşlerimiz artık şu gerçeği çok iyi biliyorki, 2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biri olduğunu Gücüne güç katan, sürekli kendini yenileyen AK Kadrolar , milletimizin hayır duası ve desteği ile inşallah daha uzun yıllar boyunca ülkemize hizmet etmeyi sürdürecektir.
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Önceliği ülkesinin ve milletinin çıkarlarını gözeten AK Parti kadroları, kalkınan ve büyüyen Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaktadır.
AK Parti iktidarları ile birlikte geçen 16 yılda ülkemiz dört kata yakın büyüdü. Bugün 900 milyar dolara doğru giden milli geliri, güçlü siyasi ve ekonomik altyapısıyla çok farklı bir yerde bulunmaktadır.
Bu doğrultuda milletimize hizmet aşkını siyasetinin merkezine yerleştiren AK Parti, siz değerli yol arkadaşlarımızın üstün gayretleriyle yılmadan, yorulmadan, emin adımlarla hedeflerine doğru ilerlemektedir.” diyerek sözlerine son verdi.