Samsun Klas Haber

Milletvekili Vatandaşı Dinledi

Milletvekili Vatandaşı Dinledi
293
05 Ağustos 2018 - 15:53

FUAT KÖKTAŞ VATANDAŞLARI DİNLİYOR

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlar ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, iletilen konularla ilgili notları alıp, taleplerin çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği program kapsamında kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşu yöneticileriyle, muhtarlarla ve hemşehriyle biraraya geldi.
Misafirleriyle hasbihal eden Milletvekili Köktaş, kendisine iletilen talep ve önerileri dinleyerek, not alarak iletilen konuların çözümü noktasında da gerekli görüşmelerde bulundu.
GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYORUZ
Kendisini ziyarete gelenlerle, görüşmek isteyenlerle hem sohbet ediyor, hemde istek ve taleplerini dinleyerek sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Milletvekili Köktaş, “Milletimizin 24 Haziran’da bize vermiş olduğu emanetin gereği olarak Ankara ve ilimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızdan arda kalan zamanlarımızda ‘Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, üzüntüler paylaştıkça azalır” anlayışı ile vatandaşlarımızın düğün, nişan, sünnet ve acılı günleri cenazelerine katılmaya çalışıyoruz.
Ayrıca İl Başkanlığımızda düzenlediğimiz ‘Halk Buluşması’ adı altında gönüllerine girdiğimiz hemşehrilerimizle buluşup, sorun, talep ve önerilerini dinliyoruz. Bize iletilen konuların çözümü noktasında takipçisi oluyoruz. Çözüm odaklı siyaset anlayışı ile toplumun her kesimini kucaklamaya, dinlemeye, istişare ederek buna yönelik çalışmalar üretmeye devam ediyoruz. ” dedi.
PROJELER HAYATA GEÇİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin 400 projeyi içeren 100 günlük icraat planını kamuoyuna açıkladığını da hatırlatan Milletvekili Köktaş, “24 Haziran seçimlerinin ardından Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte Türkiye şahlanış dönemine girdi.
Tarımdan sanayiye, savunmadan, bilişime, ticaretten, ekonomiye her alanda Türkiye’nin her köşesini ilgilendiren icraat eylem planında Samsun’umuzda da projeler hayata geçecek.
Kararların daha hızlı alınacağı, hızlı icraat dönemi ile ülkemiz 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir.
Devletimizin gücüne güç katacak, milletimizin refahını artıracak eylem planının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Herşey Türkiye için” diye konuştu.
Milletvekili Köktaş ayrıca kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetimine nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.