Samsun Klas Haber

Mustafa Demir efsane futbocularla maç yaptı.

Mustafa Demir efsane futbocularla maç yaptı.
26 Şubat 2019 - 11:02

 

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir

EFSANELERLE BULUŞTU

 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsunspor’un unutulmaz isimleriyle halı sahada düzenlenen futbol maçında bir araya geldi

Kaç Gol Attı?

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, bir dönem oynadıkları futbol ile Samsunspor’un unutulmaz isimleri arasına giren ‘efsane futbolcular’ ile halı saha maçında bir araya geldi.

 

DEMİR: GÖRKEMLİ GÜNLER ÇOK YAKINDA

YılportSamsunspor’un İnegölspor karşısında aldığı galibiyet sonrası Kırmızı-Beyazlılar’da bir dönem forma giyen efsane isimler ile Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ve AK Parti teşkilatı ile halı saha maçında karşı karşıya geldi. Tanju Çolak, Temel Keskindemir, Kenan Yelek, Necmi Öksüz, İmdat Arslan, Hasan Şengün, Hakkı Hocaoğlu gibi isimlerle aynı sahada ter dökmenin heyecanını yaşayan Mustafa Demir, “Benim için unutulmaz anlardı. Onlar Samsunspor camiasının bugün bile saygı ile andığı isimler. Onlar, bizlere bu büyük armaya olan aşkımızı pekiştiren isimler. Samsunspor’u bir marka haline getiren efsane futbolcularımızın bizlere aşıladığı bu moral ve inanç ile Samsunspor’umuz en kısa zamanda eski görkemli günlerine geri dönecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.Müsabaka 4-4 sona ererken Mustafa Demir, bu skora 2 gol atarak katkı sağladı.

Düzenlen halı saha maçında ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Canik AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan Kırmızı-Beyazlı formalarıyla mücadele etti.