Samsun Klas Haber

Mustafa Demir;” hizmet üreten bir anlayışla, yaptığımız işin milletin emanetini yüklenmek olduğunu bilerek yola koyulduk”

Mustafa Demir;” hizmet üreten bir anlayışla, yaptığımız işin milletin emanetini yüklenmek olduğunu bilerek yola koyulduk”
25 Aralık 2018 - 4:28

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir. seçim çalışmaların Bafra ilçesinde sürdürdü.  sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Demir, daha sonra muhtarlarla buluştu, esnaf ziyaretleri yaptı.

AK PARTİ MİLLETİN KENDİSİDİR
Görev kendisine tevdi edildikten sonra yoğun bir çalışma sürecine girdiklerini anlatan Demir, “Ak Parti’nin milletin kendisidir. Büyük bunalımların sonucunda milletin ortaya koyduğu çözümdür. Bu çözüm ülkemize 17 yıllık  gelişmeyi ve istikrarı getirmiştir. Milletin çözümünün bir parçası olmaktan onur duyuyorum.”  dedi.
ASIL OLAN MİLLET İLE BİRLİKTE YÜRÜMEKTİR
Konuşmasında,Türkiye’nin gelişmesine paralel olarak belli dönemlerle küresel ekonomik saldırılar ile karşı karşıya bırakıldığına ancak her saldırıda milletin istikbaline sahip çıkması ile bu saldırıların yok edildiğine değinen Demir, “Cumhurbaşkanımızın da sürekli vurguladığı gibi millet ile birlikte yürümektir esas olan. Dayanağınız millet olunca her meselenin en güzel çözümünü bulabilirsiniz” diye konuştu.
MUHTARLARIMIZ VE STKLARIMIZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZDIR
AK Parti iktidarları sürecinde milletvekillerinin içinden geldiği şehirlere katkısı bakımından Samsun iller arasında ikinci sırada olduğunu da anlatan Mustafa Demir sözlerine “Bafra’nın tüm alt yapı sorunlarını beş yıl içerisinde mutlaka çözeceğiz. Bununla birlikte ilçemizin şehir kimliğini hak ettiği kaliteye yükselteceğiz.” .
Bafra programı çerçevesinden büyük pazar yerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Demir, bir araya geldiği muhtara yaptığı konuşmada “muhtarlarımız, bizim başkanlığımızda gözümüz, kulağımız gibi hareket ederek çözüm ortağımız olacaklar. Mahallelerimizden şehir merkezine kadar ortak bir akılla çalışma yürüteceğiz” dedi.

Demir’in Seçim çalışmalarına AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kenan Saroğlu’da katıldı