Samsun Klas Haber

Osman Genç 10 yıl sonra Büyükşehir Makamında

Osman Genç 10 yıl sonra Büyükşehir Makamında
19 Mayıs 2018 - 3:52

Başkan Genç’ten Başkan Şahin’e hayırlı olsun ziyareti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Genç, işbirliği ve istişare içinde ortak akılla Samsun’u daha ileriye götürme gayretinde olduklarını söyledi.

Başkan Osman Genç, geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti. Şahin’e yeni görevinde başarı dileyen ve hayırlı olsun temennisini ileten Başkan Genç, yaşanan değişimin Samsun’a ve Samsun halkına hayırlı olmasını diledi. Başkan Yardımcısı Alican Usta’nın da yer aldığı ziyarette Şahin ile sohbet eden Genç, işbirliği istişare ve içinde ortak akılla Samsun’u daha ileriye götürme gayretinde olduklarını söyledi.

ORTAK AKILLA BAŞARIRIZ

Samsun’un sıradan bir şehir olmadığına ve kendisine has kodları olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, “Samsun gerek jeopolitik konumu, gerekse ulaşım, tarım, turizm gibi potansiyelleri ile önemli bir şehirdir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmayı amaçlarken bizler de yerelde bu vizyon çerçevesinde şehrimizi hedeflerine ortak akılla ulaştırabiliriz. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sayın başkanla istişare halinde olarak, yaşadığımız şehir olan Samsun’u çok daha iyi noktalara taşıyacağımıza inanıyorum” dedi