Samsun Klas Haber

Para Muslukları Kesildi.

Para  Muslukları Kesildi.
09 Eylül 2019 - 16:55

Meclis üyelerinden Başkan Deveci’ye destek

Atakum Belediye Meclisi CHP Meclis üyeleri, son günlerde yerel basında taraflı haberlerle yıpratılmaya çalışılan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’ye destek verdi. Basın açıklaması gerçekleştiren meclis üyeleri, “Bu haberlerin Belediye Başkanımız Cemil Deveci’nin göreve gelmesinden sonra rant peşinde olan, para muslukları kesilen gruplar tarafından yaptırıldığı açıkça bellidir” dedi

Atakum Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meclis Üyeleri Hasan İpek, Atilla Tekcan, Sefer Çam, Abdurrahman Acat, Ümit Bektaş, Dilek Çınar, Eray Ocak, Şefaattin Sağdıç, Yusuf Erden ve Necmi Yazıcı son günlerde yerel basında taraflı haberlerle yıpratılmaya çalışılan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’ye destek olmak amaçlı basın açıklaması gerçekleştirdi.

PRİM VERMEYECEĞİZ

Meclis üyeleri, altına imzalarını attıkları basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Son günlerde Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci hakkında, gerçeklerden uzak tamamen yıpratmaya yönelik şekilde yerel basında taraflı haberler yaptırılmaktadır. Bu haberlerin Belediye Başkanımız Cemil Deveci’nin göreve gelmesinden sonra rant peşinde olan, para muslukları kesilen gruplar tarafından yaptırıldığı açıkça bellidir. Gündeme getirilen bu konular, 210 bin nüfuslu Atakum ilçesinin gerçeklerinden uzak tamamen sistematik bir şekilde Başkan Cemil Deveci ve Atakum Belediyesi’ni yıpratmaya yöneliktir. Bu sistematik yıpratma eyleminin içinde yer alan, siyasi kimliğe sahip kişiler ve taraflı yerel medya grupları unutmamalıdır ki, halkın gerçek ihtiyaç ve sorunlarından uzaklaştıkça halkımız nazarında itibarlarını kaybedeceklerdir. Bizler, CHP Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri olarak, Atakum Belediyesi’nden maddi menfaat beklentisi ile habercilik yapmaya çalışan yanlı kişi ve basın kuruluşlarına prim vermeyeceğimizi Belediye Başkanımız Sayın Cemil Deveci’nin her daim yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.”