Samsun Klas Haber

Tüfekci: Ortak Sevdamız ‘Samsun’

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı İmren Nilay Tüfekci ve Kazım Can Şen, Sevdamız Samsun Platformu’nu ziyaret etti.

Tüfekci: Ortak Sevdamız ‘Samsun’
11 Mayıs 2023 - 6:34

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı İmren Nilay Tüfekci: Ortak Sevdamız ‘Samsun’

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı İmren Nilay Tüfekci ve Kazım Can Şen, Sevdamız Samsun Platformu’nu ziyaret etti. Tüfekci, Samsun ve Samsunspor için birlikte çalışacaklarını ve fikir alışverişinin öneminin altını çizerek, “Biz bu şehre hizmet etmek için yola çıktık. Bu halktan bütün yetkiyi alıp da bir dahaki seçim dönemine kadar il sınırından geçmemek için yola çıkmadık” dedi.

İYİ Parti’li Nilay Tüfekci, “Samsun’da ‘İYİ’ler hareketinin tek gayesi sevdalarının Samsun olmasıdır. Halkımız bize 14 Mayıs’ta Samsun’un Milletvekili olmayı layık görürse göreve geldiğimiz andan itibaren sadece Samsun için çalışarak sizlerle dertlenmeye, sizlerle sevinmeye ve sizlerle sorunlarımıza çözüm üretmeye başlayacağız” diye konuş.

“STK’LARLA HAREKET EDECEĞİZ”

İYİ Parti Milletvekili Adayı Tüfekci, Samsun’da sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmalarını yürüteceklerini vurgulayarak, şöyle konuştu; “STK’larımız çok güçlü bir yaptırım gücüne sahip olmasına rağmen bu gücü yıllardır kullanamamış ya da kullandırtmamışlardır. Sevdamız Samsun Platformu gibi her STK’mızın sevdası Samsun. Hizmet etmek istedikleri, bir şeyleri değiştirip daha iyi hale getirmek istedikleri Samsun. Ben size söz veriyorum, şehrimiz için sivil toplum kuruluşlarımızla da istişare ederek, en doğrusu, en iyisi, en yararlısı ne ise onu hep birlikte yapacağız, hiç şüpheniz olmasın.”