Samsun Klas Haber

Zihni Şahin, Samsunlu iş insanlarıyla buluştu

Zihni Şahin, Samsunlu iş insanlarıyla buluştu
06 Mart 2019 - 4:20

Zihni Şahin, Samsunlu iş insanlarıyla

ŞAHİN ‘DAHA ÇOK YEŞİL ALAN, HUZURLU BİR KENT’

 

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlenen kahvaltı programında Samsunlu iş insanlarıyla bir araya geldi. Şahin, iş adamlarına, Atakum’da daha çok yeşil alan üreterek ve halkımızın daha huzurlu bir şekilde yaşayabileceği yatırımları, çalışmaları sürdüreceğiz

İŞ DÜNYASI VE ESNAF TEMSİLCİLERİ

Başkan Zihni Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün organize ettiği kahvaltıya katıldı. STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler’in de yer aldığı kahvaltıda Zihni Şahin, iş insanlarına Atakum’a yönelik yatırım ve projelerini anlattı.

DENİZİ, KUMU, MAVİSİ, YEŞİLİYLE ATAKUM

Sözlerine, “Yoğun katılım gösteren tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Atakum için yapacağımız çok fazla iş var” diyerek başlayan Zihni Şahin, konuşmasında kısaca şunları değindi:

“Atakum sadece Samsun’un değil Karadeniz’in hem parlayan yıldızı hem de en çok gelişen bir yerleşim merkezi. Deniziyle, kumsalıyla, mavisiyle, yeşiliyle sadece Samsun’un, sadece Karadeniz’in değil Türkiye’nin ender ilçelerinden bir tanesi. Bu kadar uzun sahili olan bir yerleşim yeri yoktur diye düşünüyorum. Varsa da çok azdır.

Gönlümüzü ve bütün gücümüzü Atakum’un gelişmesi için seferber edeceğiz. Hem siyasi irademizin gücünü arkamıza alacağız hem de Mustafa Demir Bakanımızı da kazandırıp Büyükşehir Belediyesi ile dayanışma içerisinde, ilçemizin tüm imkanlarını seferber ederek Atakum’un problemlerini çözeceğiz. Bunu yaparken siz değerli iş insanlarımızın da desteklerini görmek istiyoruz. Sizlerin vereceği destek hizmet ve yatırım yolunda en önemli kozlarımızdan birisi olacak. Atakum’a hizmet için geliyoruz ve bunu hep birlikte başaracağız.”

DAHA ÇOK YEŞİL ALAN, HUZURLU BİR KENT

Atakum, 72 ilden göç almış, bugün artık ‘cazibe merkezi’ haline gelmiş bir kent. Bu birlikteliğe katkı sağlamak adına, Atakum’un kültür, sanat ve turizm şehri olması noktasında çalışmlarımız devam edecek. Çevreci bir yaklaşımla, Atakum’da daha çok yeşil alan üreterek ve halkımızın daha huzurlu bir şekilde yaşayabileceği yatırımları, çalışmaları sürdüreceğiz.

ü