Samsun Klas Haber

Başkan Deveci Ramazan Bayramı’nı Kutladı

Başkan Deveci Ramazan Bayramı’nı Kutladı
22 Mayıs 2020 - 6:44

 Başkanı Deveci: Yüreklerde Kucaklaşalım

Atakum Belediye Başkanı Deveci, yayınladığı mesajda vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı. Deveci virüs uyarısı yaptı, “Yüreklerde kucaklaşalım “dedi.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, yayınlandığı yazılı mesaj ile Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkan Deveci, ” Ne yazık ki insanlarımızın sağlıklı, mutlu ve güzel günler için bir süre daha evlerinde kalması gerekiyor. Gelecekte yaşayacağımız güneşli günlerin inancıyla, sokağa çıkma hevesimizi bir yana bırakıp kucaklaşmalarımızı yüreklerimizde gerçekleştirmek zorundayız “dedi.

DEVECİ BARIŞ DİLEDİ

Başkan Deveci, “En çok özlem duyduğumuz anlar, Atakum’un her köşesinde sizlerle sarıldığımız, bazen sadece bir dokunuşla ‘Seni anlıyorum ve yanındayım’ dediğimiz buluşmalarımız oldu. Koronavirüsle ilgili önlemlerimizi hiç bırakmadan; her bir yurttaşımızın hayatına dokunacak, kolaylaştıracak ve sizleri bu zor günlerde gülümsetecek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.”diye konuştu.