Samsun Klas Haber

Ak Parti Milletvekili Köktaş’ Çocuklarımız Aydınlık Yarınlarımızın Güvencesidir’

Ak Parti Milletvekili Köktaş’ Çocuklarımız Aydınlık Yarınlarımızın  Güvencesidir’
22 Nisan 2018 - 20:15

Milletvekili Köktaş’dan 23 Nisan mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 98. yılında milli egemenliğimizin kabulünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Gücünü milletinden alan Türkiye Büyük Millet Meclisi, dün olduğu gibi bugün de, milletinin hizmetinde görevini hassasiyetle sürdürmektedir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli egemenliğimizin ilan edildiği, bu kutlu günü çocuklara bayram olarak armağan etmiştir. Ulusumuzun en değerli varlığı olan çocuklarımız, barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin temsilcileri, aydınlık yarınlarımızın güvencesidir.
SÖZ SAHİBİ TÜRKİYE VAR
Ulusun, egemenliğini kendi eline aldığı bu mutlu günde, geleceğimiz olan çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakabilmek, onların daha iyi şartlar altında yaşayabilmeler için bizler gayretli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Amacımız, çocuklarımızın barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünya hayallerini gerçekleştirebilmektir.
Bu gayretli çalışmalarımızla ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütün olan Türkiye Cumhuriyeti, dünya devletleri arasında hak ettiği yeri almış, bölgede rol model olan, söz sahibi ve sözü dinlenen bir ülke haline gelmiştir.
Bu vesileyle, 23 Nisan 1920’de milletinin geleceği için ortaya koyduğu iradeyi 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi tekrarlayarak ilk günkü heyecanından ve bağımsızlık aşkından hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha ortaya koyan Gazi Meclisimizin kuruluş yıldönümünü ve tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyor; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. ” dedi.
ÖĞRENCİLERİ MECLİSTE AĞIRLADI
Milletvekili Köktaş ayrıca geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Tekkeköy İmam Hatip Orta Okulu Öğrencileri’ni ağırladı. Milletvekili Köktaş, öğrencilere mecliis gezdirerek bilgiler verdi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğum Tekkeköy İmam Hatip Orta Okulu Öğrencileri ile bol bol sohbet etme imkanı bulduk diyen Milletvekili Köktaş, “Bizlerin yarınları, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza 15 Temmuz hain darbe girişiminde tahribat gören meclisin bölümlerini gezdirdik. İnşallah çok okuyarak ve çalışarak, kendilerini yetiştirerek, milli ve manevi değerlerine bağlı, özgüvenleriyle başarılı çalışmalara imza atacaklar.” diye konuştu