Samsun Klas Haber

Başkan Karaduman ‘Kutlu Yürüyüşümüzü Engellemeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek’

Başkan Karaduman ‘Kutlu Yürüyüşümüzü Engellemeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek’
04 Kasım 2018 - 7:04

Başkan Karaduman’dan 3 Kasım mesajı

Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kutlu yürüyüşümüzde daha büyük hedeflere milletimizle birlikte ilerliyoruz. Allah’ın izni ile buna engel olmaya kimsenin gücü yetmeyecektir”

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, partinin iktidara gelişinin yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, “AK Parti başarıdan başarıya koştuğu 16 yılı milletimiz ile geride bırakmıştır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kutlu yürüyüşümüzde daha büyük hedeflere milletimizle birlikte ilerliyoruz. Allah’ın izni ile buna engel olmaya kimsenin gücü yetmeyecektir”

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. 3 Kasım 2002’nin Türkiye’de değişimin, gelişimin ve kalkınmanın miladı olduğunu ifade eden Başkan Karaduman, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti iktidarında Türkiye’de millete efendi olan değil, hizmetkar olan dönem yaşanmıştır. Çıktığımız bu yolda, 16 yıldır durmak bilmeyen azmimizle üzerimize ne düşüyorsa yapmanın gayreti içerisinde olduk. 16 yıldır Türkiye’ye çağ atlatan partimiz, milletimizin sevdası olmuştur. Geçen 16 yılda ülkemiz saygın bir devlet konumuna gelirken çok zor badireler de atlatmıştır. Ancak yapılan her türlü saldırılar karşısında AK Parti ve milletimiz omuz omuza olmuş ve tüm şer odaklarının kirli tuzaklarına karşı koymuştur.Bugün dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu olan AK Parti, kocaman bir ailedir. Gönülleri fetheden partimiz, aydınlık geleceğin teminatıdır. Partimiz, başarıdan başarıya koştuğu 16 yılı milletimiz ile geride bırakmıştır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kutlu yürüyüşümüzde daha büyük hedeflere milletimizle birlikte ilerliyoruz. Allah’ın izni ile buna engel olmaya kimsenin gücü yetmeyecektir”