Samsun Klas Haber

CHP’li Türkel’e Jet Yanıt!

CHP’li Türkel’e Jet Yanıt!
23 Nisan 2021 - 4:03

Türkel’e yanıt! Felaket Tellallığı yapma!

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı, Ekonomi İşleri Başkanı Bülent Üstündağ, CHP İl Başkanı Fatih Türkel’in söylemleriyle yine gerçekleri gizleyerek milleti yanıltma çabası içerisinde olmaya çalıştığını söyledİ

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı, Ekonomi İşleri Başkanı Bülent Üstündağ, CHP İl Başkanı Fatih Türkel’in söylemleriyle ilgili açıklama yaptı. Üstündağ, muhalefetin yalan üretmekte hız kesmediğini dolaysıyla da CHP İl Başkanı Fatih Türkel’in söylemleriyle yine gerçekleri gizleyerek milleti yanıltma çabası içerisinde olmaya çalıştığını kaydetti.

MİLLETİMİZE ŞEFFAF VE DÜRÜST DEĞİL

CHP İl Başkanının söylemleriyle hem esnafa hem de millete karşı şeffaf olmadığını ve dürüst davranmadığını belirten Bülent Üstündağ, “CHP İl Başkanı açılan ve kapanan esnaf rakamlarıyla ilgili yine açıklama yapıyor. Halbuki İl Başkanımız Sn. Ersan Aksu, kısa süre önce yaptığı basın açıklaması ile milletimizi bilgilendirmişti. Sn. Fatih Türkel, hem gözlerini hem de kulaklarını doğrulara kapatmış olmalı ki yine açıklama yapıp siyasi bir çıkar elde etme derdine düşmüş. İşte aramızdaki farklardan birisi de bu. Biz milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Onlar ise milletimizi yanlış yönlendirme çabası içerisinde olup, siyasi rant derdindeler” dedi.