Samsun Klas Haber

Erdoğan Bugün Samsun’a Geliyor

Erdoğan Bugün Samsun’a Geliyor
01 Kasım 2020 - 5:50

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti 7.Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere Samsun’a geliyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan hem AK Parti Samsun 7.Olağan Kongresi’ne katılmak, hem de Samsun Tren Garı’nda düzenlenecek olan “Samsun – Sivas Demiryolu hattı açılışına da katılmak için Samsun’a geliyor.

RESMİ AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirilecek kongre sonrasında, Türkiye’nin ilk demir yolu hatlarından birisi olan Sivas-Samsun demiryolu yaklaşık 5 yıl süren modernize çalışmalarının ardından resmi açılışını gerçekleştirecek.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile partililer bir araya gelerek hazırlık çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantısı yaptı. Karaaslan yaptığı açıklamada, “Asırlık birikimi aydınlık ufuklara yön veren, büyük başlangıçların şehri Samsun, ülkesine bağlı, milletine sevdalı liderini, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı heyecanla bekliyor” ifadelerini kullandı.