Samsun Klas Haber

İlkadım Belediye Başkan Adayı Tok, Gönül bağı kurduğu ilkadımlılarla kuçaklaşmayı sürdürüyor.

İlkadım Belediye Başkan Adayı Tok, Gönül bağı kurduğu ilkadımlılarla kuçaklaşmayı sürdürüyor.
11 Şubat 2019 - 18:09

 

 

BAŞKAN TOK’A BÜYÜK İLGİ…

BAŞKAN TOK; “İLKADIM’ DEV YATIRIMLAR KAZANDIRDIK”…

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya gelirken; “Sen ben demeden kucaklaşmaya, sevgi dilini hakim kılmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Yunus Emre Çay ocağında gerçekleşen vatandaşlarla buluşmaya AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti Liman Mahallesi Başkanı Adnan Yıldırım ve AK Parti Teşkilatın üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AVCILAR “İÇİMİZ RAHAT”

Gönüllerin bir olduğu Yunus Emre Çay ocağında düzenlenen buluşmaya vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilirken selamlama konuşmasını yapan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “Bugün benim de büyüdüğüm mahalle olan Liman Mahallesinde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İlkadım’da büyük başarılara imza atan Başkanımız Erdoğan Tok ile beraber çalışırken içimiz rahat. Çünkü 5 yılda İlkadım büyük hizmetler ve mega projelerle gelişti. Bizde bu başarılı hizmetleri arkamıza alarak vatandaşımıza gönül rahatlığı ile söz verebiliyoruz” diye konuştu.

 

BAŞKAN TOK, “İLKADIM’A DA DEV YATIRIMLAR KAZANDIK”

Dev projelerle İlkadım’a kazandırılan büyük hizmetlerin yanı sıra rutin, asli vazifelerden olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında da büyük icraatlar gerçekleştirdiklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok” Belediye Yeni Hizmet Binası ve Cami, Derebahçe Sosyal Tesisi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Cami ve Külliye, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru, 62 Park, 12 Halı Saha, Spor Kompleksleri, Okullara ve Camilere Yapılan Yardımlar, Sosyal Yardımlar, Çanakkale-Bursa Kültür Gezileri, Cenaze Hizmetleri, yollara yapılan asfalt, baskı beton, parke taş gibi sayısız nice yatırımları hizmetine sunduk. Bunların yanı sıra toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçiriyoruz. İlkadım’da rekor sayılabilecek hizmetler yapıyoruz. Yatırımlarımız halkta büyük yankı uyandırıyor. Yaptığımız her çalışmanın ve projenin arkasında halkımızın güçlü desteğini görüyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Bunların yanı sıra ilçemizin gelişimiyle birlikte vatandaşlarımızın sosyal huzuru ve refahını artıracak megayatırımlar, İlkadım ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor. İlçemize dev yatırımlar kazandırdık. Önümüzde planladığımız ve çalışmalarına başladığımız yeni projelerimiz var. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN TOK, “CUMHUR İTTİFAKI BİRLEŞTİRİCİ GÜÇTÜR”

Cumhur ittifakı toplumumuzun her kesimini bir araya getiren birleştirici bir güçtür diyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini hep birlikte zafere taşıyacağız” dedi. Başkan Tok, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hem İlkadımlı vatandaşlarımızla hem de sivil toplum kuruluşlarımızla güçlü bağlar kurarak dev yatırımları hayata geçirdik. En büyük başarının gönüllere girmek olduğu düşüncesinden hiçbir zaman vaz geçmeyerek gönül belediyeciliğini ilçemizin dört bir yanına götürdük. Bugün de Cumhur İttifakı adayı olarak Liman Mahallesi Yunus Emre Çay ocağında aynı sofrada komşularımızla, büyüklerimizle, kardeşlerimizle ekmeğimizi, suyumuzu bölüşmekten mutluluk duydum. Bizleri teveccühleri ile onurlandıran, destekleri, duaları, samimi duygularıyla yine büyük mutluluk yaşatan Liman Mahallesi sakinlerimize misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederim.” şeklinde