Samsun Klas Haber

Milletvekili Köktaş’tan 17’inci kuruluş yıldönümü mesajı

Milletvekili Köktaş’tan 17’inci kuruluş yıldönümü mesajı
14 Ağustos 2018 - 11:25

Milletvekili Köktaş: Asla durduramayacaklar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Aziz Milletimiz 15 Temmuz’da nasıl hainleri püskürttüyse, bugünde ekonomi üzerinden oyun oynamaya çalışan hainleri de öyle püskürtecektir. Vatanımızın ve Milletimizin bu şahlanış dönemini ekonomi ile sarsacaklarını sanıyorlar ama asla durduramayacaklar.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti’nin 17’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: “14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın liderliğinde “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek ülkemize ve milletimize hizmet etmek için yola çıkan bu kutlu hareket bugün 17. yılını geride bıraktı.
Bu anlamda AK Parti milletin sesi, Türkiye’nin partisidir. AK Parti milletin ta kendisidir. AK Parti, tüm vatandaşlarımızın gönlüne dokunmuş bir partidir. Tüm hanelerde, binalarda, sokaklarda, mahallelerde, ilçelerde, şehirlerde hizmeti olan, eseri olan bir partidir.
Kuruluşundan kısa bir süre sonra yapılan 3 Kasım 2002 seçimlerinde tek başına iktidar olan AK Parti, siyasi ve ekonomik sıkıntılarla yoğun bir şekilde uğraşan Türkiye’nin, kepenklerin kapandığı, fabrika şartellerinin indiği dönemde kurtuluşun ve istikrarın umudu olarak güneş gibi doğdu.
Milletimizle el ele vererek başladığımız bu kutlu yürüyüşümüzde Türkiye’yi her alanda ön saflara taşırken, bunun yanı sıra da hizmetler, icraatlar, dev eserler, büyük reformlar ve sessiz devrimler gerçekleştirdik.
“Tek başına, iş başına” diyerek iş başına gelen AK Parti kadroları “Her şey Türkiye için” diyerek ülkemizin bütün imkan ve kaynaklarını milleti için kullanarak seferber etti.
“Durmak yok yola devam” diyerek “İstikrar sürdü, Türkiye büyüdü.”  ‘Daima millet, daima hizmet’ diyerek ülkemizin kalkınması hızlandırıldı.
Bu eserleri kazandırdıkça Türkiye’nin büyümesini, dünyada söz sahibi olmasını istemeyen şer ve vesayet odakları her türlü oyunlar oynadı. Oynamaya da devam ediyor. Bu oyunları artık herkes açık ve net görebiliyor.
e-muhtıralar, kapatma davaları, 367 krizleri, Gezi olayları, Alçak FETÖ’nün 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimine milletle birlikte karşı koyduk.  Milletimizin desteği ve duasıyla bir istikbal ve istiklal mücadelesi verdik.
İşte aziz Milletimiz 15 Temmuz’da nasıl hainleri püskürttüyse, bugünde ekonomi üzerinden oyun oynamaya çalışan hainleride öyle püskürtecektir. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte Vatanımızın ve Milletimizin bu şahlanış dönemini ekonomi ile sarsacaklarını sanıyorlar ama asla durduramayacaklar.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde millet olarak birbirimize kenetlenip, soğukkanlı olacağız ve hep birlikte bu kirli oyunları bozacağız.
Bizler ülkemizin büyümesi, milletimizin huzur ve refahı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşünceler içinde partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Teşkilatımızda görev yapmış, bugün aramızda bulunmayan, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi rahmetle yad ediyorum. AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımızın olmasını sağlayan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımızı arz ediyorum. Partimizin 17. kuruluş yıl dönümünün teşkilatlarımıza ve desteğini artırarak devam ettiren aziz milletimize, ülkemize ve tüm dünya insanlığına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”