Samsun Klas Haber

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, kırsal mahallelerdeki gönül sohbetlerinden dönüşte İstiklal Mahallesindeki SKM önünde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, kırsal mahallelerdeki gönül sohbetlerinden dönüşte İstiklal Mahallesindeki SKM önünde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.
11 Şubat 2019 - 16:20

Başkan Togar’a Coşkulu Karşılama

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’a miting gibi karşılama

31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, kırsal mahallelerdeki gönül sohbetlerinden dönüşte İstiklal Mahallesindeki SKM önünde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.

Togar, ‘Bu Güvene Layık Olmak İçin Daha Çok Çalışacağız’

İlçe halkının yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Şükürler olsun ki vatandaşlarımız ile aramızda yıkılmaz köprüler inşa etmişiz. Buna burada bir kez daha şahit olduk. Halkımızın bu yoğun ilgi ve alakası omuzlarımızdaki yükü kat kat arttırıyor” dedi.

 

Biz Olduk, Bir Olduk Tüm Engelleri Birlikte Aştık

İlçenin ulaşmış olduğu gelişim, değişim ve büyümede tüm ilçe halkının payı olduğuna dikkat çeken Başkan Togar, “İlçemizin bugün ulaşmış olduğu modernleşme hamlesinde herkesin bir katkısı var. Bize güvenen, inanan bu görevi bize layık gören halkımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkartmadık. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgide devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakına gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız” şeklinde konuştu.

Miting Gibi Karşılama

Akşam programları dönüşünde saatin ilerlemiş olmasına rağmen kendisini bekleyen kalabalığın sürprizi ile karşılaşan Togar, “Kırsal Mahallelerimizde dostlarımızla, arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle ilçemizin geleceğiyle ilgili proje ve çalışmalarımızı içeren gönül sohbetimizden dönerken İstiklal Mahallemizdeki seçim büromuzda bizleri bekleyen yüzlerce yol ve dava arkadaşımızın sürprizi ile karşılaştık. Gerçekten ilk günkü aşkla herkes sokaklara dökülmüş. Bu tablo karşısında bir kez daha gururlandım. Bu vesileyle İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, teşkilatımız ve Cumhur İttifakına gönül veren gönüldaşlarımızın yoğun katılımıyla İstiklal Mahallemizdeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını coşkuyla yapmış olduk. Bizlerle bu yola baş koyan bir kez daha bizi yalnız bırakmayarak meydanları dolduran Tekkeköy sevdalısı kardeşlerime teşekkür ederim” ifadelerini kullandı