Samsun Klas Haber

Yusuf Ziya Yılmaz’ın Ekibi Bir Bir Gidiyor

Yusuf Ziya Yılmaz’ın Ekibi Bir Bir Gidiyor
16 Ocak 2019 - 15:06

 

Öncel’den  Büyükşehir’e  veda

Samsun Büyükşehir Belediyesi, çok uzun yıllar üst düzey görevlerde hizmet eden Coşkun Öncel’e veda etti. Başkan Zihni Şahin, “Kendisine Samsunlular adına teşekkür ediyorum” dedi

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde uzun yıllar Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde(SASKİ) genel müdür olarak görev yapan, 2014 yılından bu yana da Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak hizmetlerine devam eden Coşkun Öncel, dün itibariyle emekliye ayrıldı.

MAKAMDA VEDA TÖRENİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, emekliye ayrılan Coşkun Öncel’e makamında düzenlenen bir törenle veda ederken hizmetleri için de teşekkür etti. Başkan Şahin, “Değerli yöneticimiz Coşkun Öncel, bu kurum çatısı altında Samsun’a ve Samsunlulara uzun yıllar hizmet etti. Kendisine bu hizmetleri için şahsım ve tüm Samsunlular adına teşekkür ediyor, emeklilik hayatında sağlıklı ve mutlu günler geçirmesini diliyorum” dedi.

DUYGU YÜKLÜ İFADELER
Coşkun Öncel de yaptığı kısa değerlendirmede, “Sevdamız Samsunumuza hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadım. Herşeyi en iyisi yapmaya çalıştık. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde unutulmaz günlerim, anılarım oldu. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız başta büyükşehir belediye başkanlarımız olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.